Os 3302 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 5.20 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 5.26 | 5.30 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | 5.33 | 5.33 | |||
Ostrava-Svinov | 5.37 | 5.41 | |||
Polanka nad Odrou | 5.44 | 5.45 | |||
Jistebník | 5.48 | 5.49 | |||
Studénka | 5.54 | 5.55 | |||
Hladké Životice | 5.59 | 5.59 | |||
Suchdol nad Odrou | 6.03 | 6.04 | |||
Jeseník nad Odrou | 6.07 | 6.07 | |||
Polom | 6.12 | 6.17 | |||
Bělotín | 6.20 | 6.21 | |||
Hranice na Moravě | 6.25 | 6.26 | |||
Drahotuše | 6.29 | 6.30 | |||
Lipník nad Bečvou | 6.35 | 6.36 | |||
Osek nad Bečvou | 6.40 | 6.40 | |||
Prosenice | 6.43 | 6.44 | |||
Přerov | 6.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster