Os 3239 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 19.20 | ||||
Prosenice | 19.25 | 19.26 | |||
Osek nad Bečvou | 19.29 | 19.29 | |||
Lipník nad Bečvou | 19.32 | 19.33 | |||
Drahotuše | 19.39 | 19.39 | |||
Hranice na Moravě | 19.45 | 19.47 | |||
Hranice na Moravě město | 19.52 | 19.52 | |||
Teplice nad Bečvou | 19.54 | 19.55 | |||
Černotín | 19.57 | 19.58 | |||
Špičky | 20.01 | 20.01 | |||
Milotice nad Bečvou | 20.03 | 20.04 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 20.06 | 20.07 | |||
Lhotka nad Bečvou | 20.12 | 20.12 | |||
Valašské Meziříčí | 20.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci