Os 3229 | |
Řazení vlaku: 2x460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 10.22 | ||||
Prosenice | 10.27 | 10.28 | |||
Osek nad Bečvou | 10.31 | 10.31 | |||
Lipník nad Bečvou | 10.34 | 10.38 | |||
Drahotuše | 10.44 | 10.45 | |||
Hranice na Moravě | 10.49 | 10.52 | |||
Hranice na Moravě město | 10.57 | 10.58 | |||
Teplice nad Bečvou | 11.00 | 11.01 | |||
Černotín | 11.03 | 11.03 | |||
Špičky | 11.06 | 11.06 | |||
Milotice nad Bečvou | 11.08 | 11.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 11.10 | 11.11 | |||
Lhotka nad Bečvou | 11.16 | 11.16 | |||
Valašské Meziříčí | 11.21 | 11.30 | |||
Brňov | 11.34 | 11.34 | |||
Bystřička | 11.37 | 11.38 | |||
Jablůnka | 11.42 | 11.43 | |||
Vsetín | 11.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci