Os 3186 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 21.50 | ||||
Ostrava-Stodolní | 21.53 | 21.53 | |||
Ostrava střed | 21.54 | 21.55 | |||
Ostrava-Kunčičky | 21.58 | 21.58 | |||
Ostrava-Kunčice | 22.02 | 22.03 | |||
Vratimov | 22.06 | 22.06 | |||
Paskov | 22.11 | 22.12 | |||
Lískovec u Frýdku | 22.17 | 22.19 | |||
Frýdek-Místek | 22.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia