Os 3056 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 12.43 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 12.49 | 12.51 | |||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 12.54 | 12.54 | ||
Ostrava-Svinov | 12.58 | 13.05 | |||
Polanka nad Odrou | x | 13.09 | 13.09 | ||
Jistebník | 13.12 | 13.12 | |||
Studénka | 13.18 | 13.22 | |||
Sedlnice | x | 13.28 | 13.28 | ||
Mošnov,Ostrava Airport | 13.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy