Os 2957 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 22.23 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | 22.26 | 22.26 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 22.30 | 22.31 | |||
Bohumín | 22.37 | 22.55 | |||
Dolní Lutyně | 22.58 | 22.59 | |||
Dětmarovice | 23.02 | 23.03 | |||
Karviná hlavní nádraží | 23.11 | 23.12 | |||
Louky nad Olší | 23.22 | 23.22 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 23.25 | 23.26 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 23.31 | 23.33 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 23.36 | 23.37 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 23.39 | 23.39 | |||
Třinec (Trzyniec) | 23.42 | 23.43 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 23.45 | 23.46 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 23.48 | 23.48 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 23.51 | 23.52 | |||
Hrádek (Gródek) | 23.54 | 23.55 | |||
Návsí (Nawsie) | 23.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci