Os 2900 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čadca | 4.30 | ||||
Svrčinovec zastávka | 4.38 | 4.38 | |||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 4.42 | 4.42 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 4.45 | 4.48 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 4.52 | 4.53 | |||
Návsí (Nawsie) | 4.56 | 4.57 | |||
Hrádek (Gródek) | 4.59 | 5.00 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 5.03 | 5.03 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 5.06 | 5.06 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 5.08 | 5.09 | |||
Třinec (Trzyniec) | 5.12 | 5.18 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 5.20 | 5.20 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 5.22 | 5.22 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci