Os 28315 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kostelec u Jihlavy | 13.16 | ||||
Kostelec u Jihlavy masna | x | 13.17 | 13.17 | ||
Salavice | x | 13.21 | 13.21 | ||
Jezdovice | x | 13.23 | 13.23 | ||
Třešť | 13.27 | 13.28 | |||
Třešť město | 13.30 | 13.30 | |||
Hodice | x | 13.34 | 13.34 | ||
Sedlejov | 13.41 | 13.42 | |||
Mysliboř | x | 13.46 | 13.46 | ||
Telč | 13.51 | 13.53 | |||
Telč-Staré Město | 13.55 | 13.55 | |||
Radkov | x | 14.00 | 14.00 | ||
Slaviboř | x | 14.03 | 14.03 | ||
Velký Pěčín | x | 14.06 | 14.06 | ||
Malý Pěčín | x | 14.08 | 14.08 | ||
Dačice | 14.12 | 14.15 | |||
Dačice město | 14.16 | 14.17 | |||
Urbaneč | x | 14.24 | 14.24 | ||
Peč | x | 14.27 | 14.27 | ||
Dolní Bolíkov | x | 14.31 | 14.31 | ||
Mutišov | x | 14.34 | 14.34 | ||
Slavonice | 14.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök