Os 27321 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bezdružice | 16.13 | ||||
Konstantinovy Lázně | 16.17 | 16.17 | |||
Kokašice | 16.19 | 16.20 | |||
Břetislav | x | 16.23 | 16.23 | ||
Strahov | x | 16.28 | 16.28 | ||
Cebiv | 16.32 | 16.33 | |||
Lomnička | x | 16.37 | 16.37 | ||
Trpísty | 16.41 | 16.42 | |||
Blahousty | x | 16.47 | 16.47 | ||
Pňovany | 16.53 | 16.54 | |||
Pňovany zastávka | x | 16.58 | 16.58 | ||
Plešnice | x | 17.01 | 17.01 | ||
Kozolupy | 17.08 | 17.09 | |||
Vochov | x | 17.12 | 17.12 | ||
Plzeň-Křimice | 17.15 | 17.15 | |||
Plzeň-Zadní Skvrňany | x | 17.17 | 17.17 | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 17.21 | 17.22 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster