Os 27318 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 14.35 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 14.37 | 14.38 | |||
Plzeň-Zadní Skvrňany | x | 14.42 | 14.42 | ||
Plzeň-Křimice | 14.45 | 14.45 | |||
Vochov | x | 14.47 | 14.47 | ||
Kozolupy | 14.50 | 14.50 | |||
Plešnice | x | 14.56 | 14.56 | ||
Pňovany zastávka | x | 15.00 | 15.00 | ||
Pňovany | 15.04 | 15.05 | |||
Blahousty | x | 15.10 | 15.10 | ||
Trpísty | 15.16 | 15.16 | |||
Lomnička | x | 15.20 | 15.20 | ||
Cebiv | 15.24 | 15.25 | |||
Strahov | x | 15.29 | 15.29 | ||
Břetislav | x | 15.34 | 15.34 | ||
Kokašice | x | 15.38 | 15.38 | ||
Konstantinovy Lázně | 15.40 | 15.40 | |||
Bezdružice | 15.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia