Os 2731 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 5.35 | ||||
Hrušky zastávka | 5.42 | 5.42 | |||
Moravská Nová Ves | 5.45 | 5.46 | |||
Lužice | 5.50 | 5.50 | |||
Hodonín | 5.56 | 6.15 | |||
Rohatec zastávka | 6.20 | 6.20 | |||
Rohatec | 6.22 | 6.23 | |||
Rohatec kolonie | x | 6.25 | 6.25 | ||
Sudoměřice nad Moravou | 6.31 | 6.31 | |||
Petrov u Strážnice | 6.34 | 6.35 | |||
Strážnice | 6.39 | 6.40 | |||
Vnorovy | 6.44 | 6.45 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 6.47 | 6.47 | |||
Veselí nad Moravou | 6.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci