Os 2713 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hodonín | 12.13 | ||||
Rohatec zastávka | 12.18 | 12.18 | |||
Rohatec | 12.20 | 12.21 | |||
Rohatec kolonie | x | 12.23 | 12.23 | ||
Sudoměřice nad Moravou | 12.29 | 12.29 | |||
Petrov u Strážnice | 12.32 | 12.33 | |||
Strážnice | 12.37 | 12.38 | |||
Vnorovy | 12.42 | 12.42 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 12.44 | 12.45 | |||
Veselí nad Moravou | 12.48 | 13.03 | |||
Blatnice pod Svatým Antonínkem | x | 13.08 | 13.08 | ||
Lipov | 13.13 | 13.13 | |||
Louka u Ostrohu | 13.16 | 13.16 | |||
Velká nad Veličkou | 13.21 | 13.22 | |||
Javorník nad Veličkou zastávka | 13.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci