Os 27009 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Merklín | 20.10 | ||||
Hroznětín zastávka | x | 20.12 | 20.12 | ||
Hroznětín | 20.14 | 20.15 | |||
Velký Rybník | x | 20.18 | 20.18 | ||
Sadov-Podlesí | x | 20.23 | 20.23 | ||
Sadov | 20.25 | 20.26 | |||
Dalovice | 20.31 | 20.32 | |||
Karlovy Vary | 20.36 | 20.39 | |||
Karlovy Vary dolní nádraží | 20.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy