Os 26820 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 19.00 | ||||
Most-Minerva | x | 19.09 | 19.09 | ||
Litvínov město | x | 19.14 | 19.14 | ||
Louka u Litvínova | 19.16 | 19.17 | |||
Lom u Mostu zastávka | x | 19.19 | 19.19 | ||
Osek město | 19.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia