Os 25931 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 20.25 | ||||
Chýně jih | x | 20.28 | 20.28 | ||
Chýně | x | 20.29 | 20.29 | ||
Hostivice-Litovice | x | 20.31 | 20.31 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 20.33 | 20.33 | ||
Hostivice | 20.37 | 20.38 | |||
Hostivice-Sadová | x | 20.41 | 20.41 | ||
Praha-Zličín | 20.44 | 20.45 | |||
Praha-Stodůlky | x | 20.49 | 20.49 | ||
Praha-Cibulka | x | 20.51 | 20.51 | ||
Praha-Waltrovka | x | 20.54 | 20.54 | ||
Praha-Žvahov | x | 20.57 | 20.57 | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 21.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci