Os 25918 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 14.34 | ||||
Praha-Žvahov | x | 14.41 | 14.41 | ||
Praha-Waltrovka | x | 14.44 | 14.44 | ||
Praha-Cibulka | x | 14.47 | 14.47 | ||
Praha-Stodůlky | x | 14.49 | 14.49 | ||
Praha-Zličín | 14.54 | 14.55 | |||
Hostivice-Sadová | x | 14.58 | 14.58 | ||
Hostivice | 15.01 | 15.08 | |||
Hostivice-U hřbitova | x | 15.11 | 15.11 | ||
Hostivice-Litovice | x | 15.14 | 15.14 | ||
Chýně | x | 15.16 | 15.16 | ||
Chýně jih | x | 15.18 | 15.18 | ||
Rudná u Prahy | 15.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci