Os 25917 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 13.25 | ||||
Chýně jih | x | 13.28 | 13.28 | ||
Chýně | x | 13.29 | 13.29 | ||
Hostivice-Litovice | x | 13.31 | 13.31 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 13.33 | 13.33 | ||
Hostivice | 13.37 | 13.38 | |||
Hostivice-Sadová | x | 13.41 | 13.41 | ||
Praha-Zličín | 13.44 | 13.56 | |||
Praha-Stodůlky | x | 14.00 | 14.00 | ||
Praha-Cibulka | x | 14.02 | 14.02 | ||
Praha-Waltrovka | x | 14.05 | 14.05 | ||
Praha-Žvahov | x | 14.08 | 14.08 | ||
Praha-Smíchov Na Knížecí | 14.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci