Os 22222 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.45 | ||||
Kolín místní nádraží | x | 15.47 | 15.47 | ||
Hluboký Důl | x | 15.50 | 15.50 | ||
Červené Pečky | x | 15.54 | 15.54 | ||
Ratboř | 15.59 | 15.59 | |||
Kořenice | x | 16.02 | 16.02 | ||
Chotouchov | x | 16.04 | 16.04 | ||
Pučery | x | 16.06 | 16.06 | ||
Bečváry | 16.11 | 16.12 | |||
Drahobudice | x | 16.15 | 16.15 | ||
Hatě | x | 16.18 | 16.18 | ||
Chmeliště | x | 16.21 | 16.21 | ||
Uhlířské Janovice | 16.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy