Os 2210 | |
Řazení vlaku: 1116 + Bbfmpz + 4xBmpz-dl Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Payerbach-Reichenau | 6.27 | ||||
Wiener Neustadt Hbf | 6.58 | 7.04 | |||
Wien Meidling | 7.43 | 7.45 | |||
Wien Hbf (Bahnsteige 1-2) | 7.50 | 7.51 | |||
Wien-Quartier-Belvedere | 7.52 | 7.52 | |||
Wien Mitte Landstraße | 7.58 | 7.59 | |||
Wien Praterstern | 8.02 | 8.03 | |||
Wien Floridsdorf | 8.10 | 8.11 | |||
Stockerau | 8.27 | 8.28 | |||
Hollabrunn | 8.44 | 8.45 | |||
Retz | 9.12 | 9.15 | |||
Unterretzbach | 9.19 | 9.20 | |||
Šatov | 9.23 | 9.23 | |||
Znojmo-Nový Šaldorf | 9.29 | 9.29 | |||
Znojmo | 9.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci