Os 20979 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwickau Zentrum | 15.27 | ||||
Zwickau (Sachs) Hbf | 15.35 | 15.36 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 16.29 | 16.30 | |||
Weischlitz | 16.40 | 16.41 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 16.50 | 16.51 | |||
Adorf (Vogtl) | 17.02 | 17.03 | |||
Bad Brambach | 17.22 | 17.23 | |||
Plesná | x | 17.27 | 17.27 | ||
Vojtanov | 17.35 | 17.37 | |||
Žírovice-Seníky | x | 17.41 | 17.41 | ||
Františkovy Lázně | 17.47 | 17.47 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 17.49 | 17.49 | ||
Cheb | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci