Os 20884 | |
Řazení vlaku: 642 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Marktredwitz | 19.11 | ||||
Arzberg (Oberfr) | 19.19 | 19.19 | |||
Schirnding | 19.23 | 19.23 | |||
Pomezí nad Ohří | x | 19.27 | 19.27 | ||
Cheb-Skalka | x | 19.32 | 19.32 | ||
Cheb | 19.36 | 19.37 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 19.42 | 19.42 | ||
Františkovy Lázně | 19.44 | 19.45 | |||
Vojtanov obec | x | 19.53 | 19.53 | ||
Hazlov | 19.57 | 19.57 | |||
Aš | 20.07 | 20.08 | |||
Selb-Plößberg | 20.15 | 20.16 | |||
Schönwald (Oberfr) | 20.18 | 20.19 | |||
Rehau | 20.28 | 20.28 | |||
Oberkotzau | 20.36 | 20.37 | |||
Hof Hbf | 20.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster