Os 2070 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 20.29 | ||||
Stará Huť | x | 20.32 | 20.32 | ||
Mokrovraty | x | 20.37 | 20.37 | ||
Malá Hraštice | x | 20.43 | 20.43 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 20.48 | 20.48 | ||
Mníšek pod Brdy | 20.54 | 20.54 | |||
Rymaně | x | 20.56 | 20.56 | ||
Čisovice | 21.02 | 21.02 | |||
Bojanovice | x | 21.06 | 21.06 | ||
Bojov | x | 21.09 | 21.09 | ||
Měchenice | x | 21.20 | 21.20 | ||
Skochovice | x | 21.23 | 21.23 | ||
Vrané nad Vltavou | 21.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök