Os 2062 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 16.34 | ||||
Stará Huť | x | 16.37 | 16.37 | ||
Mokrovraty | x | 16.42 | 16.42 | ||
Malá Hraštice | x | 16.48 | 16.48 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 16.53 | 16.53 | ||
Mníšek pod Brdy | 16.59 | 16.59 | |||
Rymaně | x | 17.01 | 17.01 | ||
Čisovice | 17.07 | 17.07 | |||
Bojanovice | x | 17.11 | 17.11 | ||
Bojov | x | 17.14 | 17.14 | ||
Klínec | x | 17.18 | 17.18 | ||
Měchenice | x | 17.25 | 17.25 | ||
Skochovice | x | 17.28 | 17.28 | ||
Vrané nad Vltavou | 17.31 | 17.32 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 17.35 | 17.35 | ||
Praha-Zbraslav | x | 17.38 | 17.38 | ||
Praha-Komořany | x | 17.41 | 17.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 17.44 | 17.44 | ||
Praha-Braník | 17.48 | 17.49 | |||
Praha-Krč | 17.52 | 17.53 | |||
Praha-Kačerov | 17.55 | 17.55 | |||
Praha-Vršovice | 18.00 | 18.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.05 | 18.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci