..: Trasa vlaku Os 2023 - JŘ 2016 :..
Os 2023
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   21.55 
  Praha-Vršovice  21.59 22.00 
  Praha-Kačerov  22.04 22.04 
  Praha-Krč  22.06 22.07 
  Praha-Braník  22.11 22.11 
  Praha-Modřany zastávka x22.14 22.14 
  Praha-Komořany x22.17 22.17 
  Praha-Zbraslav x22.21 22.21 
  Dolní Břežany-Jarov x22.25 22.25 
  Vrané nad Vltavou  22.28 22.29 
  Skochovice x22.31 22.31 
  Měchenice x22.34 22.34 
  Bojov x22.45 22.45 
  Bojanovice x22.48 22.48 
  Čisovice  22.52 22.52 
  Rymaně x22.58 22.58 
  Mníšek pod Brdy  23.00 23.01 
  Nová Ves pod Pleší x23.06 23.06 
  Malá Hraštice x23.11 23.11 
  Mokrovraty x23.17 23.17 
  Stará Huť x23.23 23.23 
  Dobříš  23.25  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster