Os 2021 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 19.55 | ||||
Praha-Vršovice | 19.59 | 20.00 | |||
Praha-Kačerov | 20.04 | 20.04 | |||
Praha-Krč | 20.06 | 20.07 | |||
Praha-Braník | 20.11 | 20.11 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 20.14 | 20.14 | ||
Praha-Komořany | x | 20.17 | 20.17 | ||
Praha-Zbraslav | x | 20.21 | 20.21 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.25 | 20.25 | ||
Vrané nad Vltavou | 20.28 | 20.29 | |||
Skochovice | x | 20.31 | 20.31 | ||
Měchenice | x | 20.34 | 20.34 | ||
Bojov | x | 20.45 | 20.45 | ||
Bojanovice | x | 20.48 | 20.48 | ||
Čisovice | 20.52 | 20.52 | |||
Rymaně | x | 20.58 | 20.58 | ||
Mníšek pod Brdy | 21.00 | 21.01 | |||
Nová Ves pod Pleší | x | 21.06 | 21.06 | ||
Malá Hraštice | x | 21.11 | 21.11 | ||
Mokrovraty | x | 21.17 | 21.17 | ||
Stará Huť | x | 21.23 | 21.23 | ||
Dobříš | 21.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia