..: Trasa vlaku Os 2021 - JŘ 2016 :..
Os 2021
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   19.55 
  Praha-Vršovice  19.59 20.00 
  Praha-Kačerov  20.04 20.04 
  Praha-Krč  20.06 20.07 
  Praha-Braník  20.11 20.11 
  Praha-Modřany zastávka x20.14 20.14 
  Praha-Komořany x20.17 20.17 
  Praha-Zbraslav x20.21 20.21 
  Dolní Břežany-Jarov x20.25 20.25 
  Vrané nad Vltavou  20.28 20.29 
  Skochovice x20.31 20.31 
  Měchenice x20.34 20.34 
  Bojov x20.45 20.45 
  Bojanovice x20.48 20.48 
  Čisovice  20.52 20.52 
  Rymaně x20.58 20.58 
  Mníšek pod Brdy  21.00 21.01 
  Nová Ves pod Pleší x21.06 21.06 
  Malá Hraštice x21.11 21.11 
  Mokrovraty x21.17 21.17 
  Stará Huť x21.23 21.23 
  Dobříš  21.25  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster