Os 2020 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 21.29 | ||||
Stará Huť | x | 21.32 | 21.32 | ||
Mokrovraty | x | 21.37 | 21.37 | ||
Malá Hraštice | x | 21.43 | 21.43 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 21.48 | 21.48 | ||
Mníšek pod Brdy | 21.54 | 21.54 | |||
Rymaně | x | 21.56 | 21.56 | ||
Čisovice | 22.02 | 22.02 | |||
Bojanovice | x | 22.06 | 22.06 | ||
Bojov | x | 22.09 | 22.09 | ||
Měchenice | x | 22.20 | 22.20 | ||
Skochovice | x | 22.23 | 22.23 | ||
Vrané nad Vltavou | 22.26 | 22.30 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 22.33 | 22.33 | ||
Praha-Zbraslav | x | 22.37 | 22.37 | ||
Praha-Komořany | x | 22.41 | 22.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 22.44 | 22.44 | ||
Praha-Braník | 22.48 | 22.49 | |||
Praha-Krč | 22.52 | 22.53 | |||
Praha-Kačerov | 22.55 | 22.55 | |||
Praha-Vršovice | 23.00 | 23.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.05 | 23.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster