Os 2015 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.25 | ||||
Praha-Vršovice | 16.29 | 16.30 | |||
Praha-Kačerov | 16.34 | 16.34 | |||
Praha-Krč | 16.36 | 16.37 | |||
Praha-Braník | 16.41 | 16.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | x | 16.44 | 16.44 | ||
Praha-Komořany | x | 16.47 | 16.47 | ||
Praha-Zbraslav | x | 16.51 | 16.51 | ||
Dolní Břežany-Jarov | x | 16.55 | 16.55 | ||
Vrané nad Vltavou | 16.58 | 16.59 | |||
Skochovice | x | 17.01 | 17.01 | ||
Měchenice | x | 17.04 | 17.04 | ||
Klínec | x | 17.10 | 17.10 | ||
Bojov | x | 17.15 | 17.15 | ||
Bojanovice | x | 17.18 | 17.18 | ||
Čisovice | 17.22 | 17.22 | |||
Rymaně | x | 17.28 | 17.28 | ||
Mníšek pod Brdy | 17.30 | 17.31 | |||
Nová Ves pod Pleší | x | 17.36 | 17.36 | ||
Malá Hraštice | x | 17.41 | 17.41 | ||
Mokrovraty | 17.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia