..: Trasa vlaku Os 2015 - JŘ 2016 :..
Os 2015
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.25 
  Praha-Vršovice  16.29 16.30 
  Praha-Kačerov  16.34 16.34 
  Praha-Krč  16.36 16.37 
  Praha-Braník  16.41 16.41 
  Praha-Modřany zastávka x16.44 16.44 
  Praha-Komořany x16.47 16.47 
  Praha-Zbraslav x16.51 16.51 
  Dolní Břežany-Jarov x16.55 16.55 
  Vrané nad Vltavou  16.58 16.59 
  Skochovice x17.01 17.01 
  Měchenice x17.04 17.04 
  Klínec x17.10 17.10 
  Bojov x17.15 17.15 
  Bojanovice x17.18 17.18 
  Čisovice  17.22 17.22 
  Rymaně x17.28 17.28 
  Mníšek pod Brdy  17.30 17.31 
  Nová Ves pod Pleší x17.36 17.36 
  Malá Hraštice x17.41 17.41 
  Mokrovraty  17.47  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster