Os 19970 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 21.01 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 21.05 | 21.05 | ||
Praha-Holyně | x | 21.10 | 21.10 | ||
Praha-Řeporyje | 21.14 | 21.14 | |||
Zbuzany | x | 21.17 | 21.17 | ||
Jinočany | x | 21.20 | 21.20 | ||
Rudná u Prahy | 21.23 | 21.24 | |||
Rudná zastávka | x | 21.25 | 21.25 | ||
Nučice | 21.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia