Os 19948 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 8.11 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 8.15 | 8.15 | ||
Praha-Holyně | x | 8.20 | 8.20 | ||
Praha-Řeporyje | 8.24 | 8.24 | |||
Zbuzany | x | 8.27 | 8.27 | ||
Jinočany | x | 8.30 | 8.30 | ||
Rudná u Prahy | 8.33 | 8.34 | |||
Rudná zastávka | x | 8.35 | 8.35 | ||
Nučice | 8.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci