Os 19922 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 22.31 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 22.35 | 22.35 | ||
Praha-Holyně | x | 22.40 | 22.40 | ||
Praha-Řeporyje | 22.44 | 22.44 | |||
Zbuzany | x | 22.47 | 22.47 | ||
Jinočany | x | 22.50 | 22.50 | ||
Rudná u Prahy | 22.53 | 22.54 | |||
Rudná zastávka | x | 22.55 | 22.55 | ||
Nučice | 22.58 | 22.58 | |||
Nučice zastávka | x | 23.00 | 23.00 | ||
Loděnice | 23.06 | 23.06 | |||
Vráž u Berouna | 23.12 | 23.12 | |||
Beroun-Závodí | 23.17 | 23.18 | |||
Beroun | 23.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök