Os 19901 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 4.05 | ||||
Beroun-Závodí | 4.07 | 4.08 | |||
Vráž u Berouna | 4.14 | 4.14 | |||
Loděnice | 4.18 | 4.19 | |||
Nučice zastávka | x | 4.25 | 4.25 | ||
Nučice | 4.27 | 4.28 | |||
Rudná zastávka | x | 4.30 | 4.30 | ||
Rudná u Prahy | 4.32 | 4.34 | |||
Jinočany | x | 4.36 | 4.36 | ||
Zbuzany | x | 4.38 | 4.38 | ||
Praha-Řeporyje | 4.41 | 4.42 | |||
Praha-Holyně | x | 4.45 | 4.45 | ||
Praha-Hlubočepy | x | 4.49 | 4.49 | ||
Praha-Smíchov | 4.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök