Sp 1948 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Letohrad | 7.29 | ||||
Lukavice v Čechách | 7.33 | 7.33 | |||
Žamberk | 7.38 | 7.39 | |||
Bohousová | 7.45 | 7.46 | |||
Litice nad Orlicí | 7.49 | 7.49 | |||
Sopotnice | 7.53 | 7.53 | |||
Potštejn | 7.57 | 8.01 | |||
Záměl | 8.04 | 8.05 | |||
Doudleby nad Orlicí | 8.09 | 8.10 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 8.14 | 8.15 | |||
Častolovice | 8.18 | 8.19 | |||
Čestice | 8.21 | 8.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.28 | 8.31 | |||
Třebechovice pod Orebem | 8.38 | 8.39 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.47 | 8.48 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök