Os 19429 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Neratovice | 17.33 | ||||
Neratovice město | 17.37 | 17.38 | |||
Lobkovice | x | 17.41 | 17.41 | ||
Jiřice | x | 17.44 | 17.44 | ||
Kostelec nad Labem | x | 17.49 | 17.49 | ||
Polerady nad Labem | x | 17.53 | 17.53 | ||
Brandýs nad Labem | 17.59 | 18.04 | |||
Brandýs nad Labem-Zápská | x | 18.05 | 18.05 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 18.08 | 18.08 | ||
Lázně Toušeň | x | 18.13 | 18.13 | ||
Čelákovice zastávka | x | 18.17 | 18.17 | ||
Čelákovice | 18.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci