Sp 1940 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756/Bdtn757 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 19.14 | ||||
Praha hlavní nádraží | 19.18 | 19.24 | |||
Praha-Vysočany | 19.31 | 19.32 | |||
Praha-Čakovice | 19.46 | 19.47 | |||
Neratovice | 19.59 | 20.00 | |||
Tišice | 20.03 | 20.03 | |||
Všetaty | 20.06 | 20.07 | |||
Byšice | 20.10 | 20.11 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 20.33 | 20.34 | |||
Bakov nad Jizerou | 20.43 | 20.49 | |||
Bakov nad Jizerou město | 20.51 | 20.51 | |||
Mnichovo Hradiště | 20.56 | 20.58 | |||
Březina nad Jizerou | 21.03 | 21.03 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 21.06 | 21.06 | |||
Příšovice | 21.10 | 21.10 | |||
Turnov | 21.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster