Os 18017 | |
Řazení vlaku: 814 + Bdtn757 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 18.15 | ||||
Stožec | x | 18.21 | 18.21 | ||
Černý Kříž | 18.27 | 18.29 | |||
Dobrá na Šumavě | x | 18.32 | 18.32 | ||
Volary | 18.37 | 18.45 | |||
Spálenec | x | 18.57 | 18.57 | ||
Zbytiny | 19.00 | 19.02 | |||
Skříněřov | x | 19.07 | 19.07 | ||
Ovesné u Prachatic | x | 19.12 | 19.12 | ||
Chroboly | 19.15 | 19.15 | |||
Rohanov | x | 19.20 | 19.20 | ||
Prachatice lázně | x | 19.26 | 19.26 | ||
Prachatice | 19.28 | 19.33 | |||
Husinec | 19.39 | 19.39 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 19.46 | 19.47 | |||
Blanice | x | 19.50 | 19.50 | ||
Bavorov | 19.56 | 19.58 | |||
Svinětice | x | 20.01 | 20.01 | ||
Pražák | x | 20.05 | 20.05 | ||
Vodňany | 20.09 | 20.10 | |||
Číčenice | 20.17 | 20.31 | |||
Milenovice | x | 20.33 | 20.33 | ||
Protivín zastávka | x | 20.36 | 20.36 | ||
Protivín | 20.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci