Os 18004 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 9.37 | ||||
Vodňany | 9.43 | 9.44 | |||
Pražák | x | 9.48 | 9.48 | ||
Svinětice | x | 9.53 | 9.53 | ||
Bavorov | 9.56 | 9.58 | |||
Blanice | x | 10.04 | 10.04 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 10.08 | 10.09 | |||
Husinec | 10.15 | 10.16 | |||
Prachatice | 10.22 | 10.31 | |||
Prachatice lázně | x | 10.33 | 10.33 | ||
Rohanov | x | 10.40 | 10.40 | ||
Chroboly | 10.45 | 10.46 | |||
Ovesné u Prachatic | x | 10.49 | 10.49 | ||
Skříněřov | x | 10.53 | 10.53 | ||
Zbytiny | 10.59 | 11.02 | |||
Spálenec | x | 11.04 | 11.04 | ||
Volary | 11.16 | 11.21 | |||
Dobrá na Šumavě | x | 11.25 | 11.25 | ||
Černý Kříž | 11.28 | 11.31 | |||
Stožec | x | 11.36 | 11.36 | ||
Nové Údolí | 11.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci