Sp 1780 | |
Řazení vlaku: 750.7_ncomb + ABpee347 + BDs449 + Bpee237/Bp282 + Bp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.00 | ||||
Smiřice | 6.09 | 6.10 | |||
Jaroměř | 6.15 | 6.17 | |||
Česká Skalice | 6.27 | 6.31 | |||
Starkoč | 6.37 | 6.38 | |||
Olešnice | 6.44 | 6.44 | |||
Červený Kostelec | 6.48 | 6.49 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 6.52 | 6.52 | |||
Rtyně v Podkrkonoší | 6.55 | 6.55 | |||
Malé Svatoňovice | 6.59 | 7.00 | |||
Velké Svatoňovice | 7.03 | 7.04 | |||
Suchovršice | 7.06 | 7.06 | |||
Trutnov střed | 7.15 | 7.16 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 7.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy