Os 17547 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 11.48 | ||||
Spáňov | x | 11.54 | 11.54 | ||
Kout na Šumavě | 11.58 | 11.58 | |||
Starec | x | 12.01 | 12.01 | ||
Kdyně | 12.04 | 12.04 | |||
Chodská Lhota | x | 12.09 | 12.09 | ||
Dobříkov na Šumavě | 12.11 | 12.12 | |||
Loučim | x | 12.15 | 12.15 | ||
Pocinovice | 12.19 | 12.19 | |||
Úborsko | x | 12.23 | 12.23 | ||
Dubová Lhota | x | 12.26 | 12.26 | ||
Janovice nad Úhlavou | 12.30 | 12.33 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 12.37 | 12.37 | ||
Klatovy | 12.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci