..: Trasa vlaku Os 17136 - JŘ 2016 :..
Os 17136
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   15.05 
  Karlovy Vary  15.10 15.15 
  Stará Role  15.19 15.20 
  Nová Role  15.28 15.29 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x15.33 15.33 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x15.37 15.37 
  Nejdek  15.41 15.42 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x15.45 15.45 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x15.48 15.48 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  15.53 15.54 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  15.57  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster