..: Trasa vlaku Os 17135 - JŘ 2016 :..
Os 17135
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Nové Hamry Neobsazená zastávka   14.01 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x14.06 14.06 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x14.09 14.09 
  Nejdek  14.12 14.14 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x14.17 14.17 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x14.21 14.21 
  Nová Role  14.26 14.27 
  Stará Role  14.35 14.36 
  Karlovy Vary  14.40 14.43 
  Karlovy Vary dolní nádraží  14.48  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci