..: Trasa vlaku Os 17115 - JŘ 2016 :..
Os 17115
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Johanngeorgenstadt   16.23 
  Potůčky  16.25 16.26 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x16.30 16.30 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  16.37 16.37 
  Pernink Neobsazená zastávka  16.42 16.44 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x16.49 16.49 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x16.52 16.52 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x16.56 16.56 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  17.00 17.01 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x17.06 17.06 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x17.09 17.09 
  Nejdek  17.12 17.14 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x17.17 17.17 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x17.21 17.21 
  Nová Role  17.26 17.29 
  Stará Role  17.37 17.37 
  Karlovy Vary  17.42 17.45 
  Karlovy Vary dolní nádraží  17.50  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster