..: Trasa vlaku Os 17114 - JŘ 2016 :..
Os 17114
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   17.05 
  Karlovy Vary  17.10 17.15 
  Stará Role  17.19 17.20 
  Nová Role  17.28 17.29 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x17.33 17.33 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x17.37 17.37 
  Nejdek  17.41 17.42 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x17.45 17.45 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x17.48 17.48 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  17.53 17.53 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x17.57 17.57 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x18.03 18.03 
  Pernink Neobsazená zastávka  18.08 18.09 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  18.13 18.13 
  Potůčky  18.23 18.24 
  Johanngeorgenstadt  18.26  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia