..: Trasa vlaku Os 17110 - JŘ 2016 :..
Os 17110
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   14.05 
  Karlovy Vary  14.10 14.11 
  Stará Role  14.15 14.16 
  Nová Role  14.24 14.27 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka  14.31 14.31 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka  14.35 14.35 
  Nejdek  14.39 14.40 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka  14.43 14.43 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka  14.46 14.46 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  14.51 14.52 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka  14.55 14.55 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka  15.00 15.00 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka  15.03 15.03 
  Pernink Neobsazená zastávka  15.08 15.09 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  15.13 15.14 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka  15.20 15.20 
  Potůčky  15.24 15.24 
  Johanngeorgenstadt  15.26  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök