..: Trasa vlaku Os 17107 - JŘ 2016 :..
Os 17107
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Johanngeorgenstadt   9.25 
  Potůčky  9.27 9.28 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x9.31 9.31 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  9.39 9.39 
  Pernink Neobsazená zastávka  9.44 9.45 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x9.50 9.50 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x9.53 9.53 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x9.57 9.57 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  10.01 10.02 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x10.07 10.07 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x10.10 10.10 
  Nejdek  10.13 10.14 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x10.17 10.17 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x10.21 10.21 
  Nová Role  10.26 10.27 
  Stará Role  10.35 10.35 
  Karlovy Vary  10.40 10.43 
  Karlovy Vary dolní nádraží  10.48  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správcovia