..: Trasa vlaku Os 17106 - JŘ 2016 :..
Os 17106
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Karlovy Vary dolní nádraží   9.40 
  Karlovy Vary  9.45 9.46 
  Stará Role  9.50 9.51 
  Nová Role  9.59 10.00 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x10.04 10.04 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x10.08 10.08 
  Nejdek  10.12 10.16 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x10.19 10.19 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x10.22 10.22 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  10.27 10.28 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x10.31 10.31 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x10.36 10.36 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x10.39 10.39 
  Pernink Neobsazená zastávka  10.44 10.46 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  10.50 10.51 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x10.57 10.57 
  Potůčky  11.01 11.03 
  Johanngeorgenstadt  11.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy