..: Trasa vlaku Os 17105 - JŘ 2016 :..
Os 17105
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Johanngeorgenstadt   7.25 
  Potůčky  7.27 7.28 
  Potůčky zastávka Neobsazená zastávka x7.31 7.31 
  Horní Blatná Neobsazená zastávka  7.37 7.38 
  Pernink Neobsazená zastávka  7.42 7.43 
  Nejdek-Oldřichov Neobsazená zastávka x7.48 7.48 
  Nejdek-Sejfy Neobsazená zastávka x7.51 7.51 
  Nejdek-Tisová Neobsazená zastávka x7.55 7.55 
  Nové Hamry Neobsazená zastávka  7.59 8.00 
  Vysoká Pec Neobsazená zastávka x8.05 8.05 
  Nejdek zastávka Neobsazená zastávka x8.08 8.08 
  Nejdek  8.11 8.14 
  Nejdek-Suchá Neobsazená zastávka x8.17 8.17 
  Nová Role zastávka Neobsazená zastávka x8.21 8.21 
  Nová Role  8.26 8.27 
  Stará Role  8.35 8.35 
  Karlovy Vary  8.40 8.43 
  Karlovy Vary dolní nádraží  8.48  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök