Sp 1706 | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + Bdtee276 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 12.54 | ||||
Lipová Lázně | 13.02 | 13.03 | |||
Horní Lipová | 13.10 | 13.11 | |||
Ramzová | 13.22 | 13.23 | |||
Ostružná | 13.27 | 13.28 | |||
Branná | 13.36 | 13.37 | |||
Jindřichov na Moravě | 13.48 | 13.49 | |||
Hanušovice | 13.58 | 14.01 | |||
Ruda nad Moravou | 14.10 | 14.11 | |||
Zábřeh na Moravě | 14.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci