Sp 1693 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + AB349 + Bdtee276 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kadaň-Prunéřov | 6.14 | ||||
Chomutov | 6.23 | 6.26 | |||
Odb Chomutov město | 6.28 | 6.29 | |||
Jirkov zastávka | 6.32 | 6.32 | |||
Kyjice | 6.35 | 6.36 | |||
Třebušice | 6.41 | 6.42 | |||
Most | 6.47 | 6.49 | |||
Bílina | 6.59 | 7.00 | |||
Duchcov | 7.06 | 7.07 | |||
Teplice v Čechách | 7.15 | 7.16 | |||
Ústí nad Labem západ | 7.30 | 7.31 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 7.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök